Profile number 105810
10/01/2023 Date added
Located in
Flevoland
Sector
Leisure
Type of company
Other
Legal entity
None
Type of transaction
To be determined
Life phase enterprise
Growing
Employees in FTE
< 5
Type of buyer
Turnover last financial year
€ 250.000 - € 500.000
Asking price
€ 500.000 - € 1.000.000
Earnings before taxes
€ 100.000 - € 250.000
Het bedrijf is gestart in 2018 als professionalisering van een “hobby brouwer” en heeft sindsdien een mooie naam en merk opgebouwd. Met als resultaat een sterke merknaam en grote bekendheid in de regio.
Het bedrijf is gevestigd in een zeer passend en bijzonder (gehuurd) pand, liggend op een mooie toeristische locatie in midden Nederland. De inrichting is geheel nieuw geplaatst met de meest moderne apparatuur, waarbij per productiegang 20 HL bier geproduceerd kan worden op een bijna volledig geautomatiseerd wijze.
Eén van de 2 vennoten is op een leeftijd om te gaan stoppen en beide vennoten hebben daarop gezamenlijk besloten de huidige vorm van samenwerking te beëindigen.
Omzet grotendeels door:
De productie van speciaal bieren is volgens eigen receptuur en wordt zeer gewaardeerd zoals blijkt uit de reacties van zowel consumenten als van culinaire professionals.
De omzet wordt grotendeels gerealiseerd door levering aan de regionale horeca maar ook rechtstreeks aan de consument. Daarnaast worden er rondleidingen door de brouwerij en proeverijen gegeven voor groepen.
Resultaten:
Gezocht wordt naar een partij die of het geheel wenst over te nemen of een nauwe samenwerking kan/wil aangaan met de blijvende vennoot, waarbij de vorm en condities nader uit te werken zijn.
Belangrijk is ook dat de koper aantoonbaar een voldoende financieel sterke partij is om de overname of deelname te kunnen doen, maar ook om financieel de potentie van de onderneming voldoende te kunnen benutten.
Zeer geschikt voor een bierbrouwer die zijn productiecapaciteit wilt uitbreiden of een horeca-ondernemer die zijn eigen bier wilt brouwen.